vyhľadávam...

ENVY Therapy®Hydrating

Línia vhodná pre dehydrovanú pleť, ktorá bojuje s akútnym nedostatkom vody. Narušená lipidová bariéra vedie k strate vlhkosti a zabraňuje normálnej premene kožných buniek. Prejavuje sa neduživou pleťou, ochabnutím kontúr tváre, drobnými vráskami. Smädná, matná pleť potrebuje vypnúť vrásky a prinavrátiť pružnosť.

Main ingredients

Produkty línie ENVY Therapy® Hydrating obsahujú vysokú koncentráciu prírodných patentovaných zložiek zameraných na účinné riešienie problému suchej a dehydrovanej pleti, takisto mdlej pleti a pleti s náznakom vrások.

Orchid extract
Glycoderm™
Jojoba oil
Hyaluronic acid
Lipactive Inca Inchi®
Almond oil
Honey

Area

Vyvážená kombinácia zložiek línie Hydrating obnovuje prirodzenú lipidovú bariéru, pleť revitalizuje, vyživuje do hĺbky a prináša profesionálny účinok s efektom hĺbkovej mezoterapie.

suchá pleťdehydrovaná pleťpopraskaná pleťmdlá pleťpleť s náznakom vrások

Produkty na domácu starostlivosť

Kozmetické
ošetrenia Hydrating

Druhá úroveň intenzity systému ENVY Therapy®. Spojenie najmodernejších kozmetických prístrojov s okamžitým a hĺbkovým efektom.

more

Medicínske
mezoterapie Hydrating

Tretia a najintezívnejšia úroveň systému ENVY Therapy®. Mierne invazívna metóda, pomocou ktorej sa účinné látky dostanú hlboko do pokožky.

more

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.