Prečo ENVY

Už nie je potrebné robiť kompromisy. Na prvom mieste je pre nás funkčnosť a čistota zloženia, ktorým môžete dôverovať. Kozmetické produkty ENVY Therapy® sú vyvinuté dermatológmi a prepájajú v sebe účinok patentovaných látok a organických surovín v tej najčistejšej forme. Aj preto je filozofia ENVY Therapy® = CLEAN. Vieme, že to čo z našich výrobkov vynecháme je rovnako dôležité ako to, čo do nich pridáme.

Nie je pre nás dôležité rozhodovať sa medzi prírodným a syntetickým, dôležité je pre nás jediné rozhodnutie - kompatibilita so zdravou pokožkou a kozmetika, ktorá skutočne pomáha a funguje. ENVY Therapy® je odrazom našich hodnôt, dlhoročných poznatkov z praxe a vlastných expertíz. Pretože krása je veda…

Produkty

  • Obsahujú patentované účinné látky s vedecky potvrdenou účinnosťou.
  • Produkty každodennej rutiny obsahujú vysoké percento organických surovín.
  • Sú vyrábané v malých sériách.
  • Sú vhodné aj pre citlivú pokožku a sú nekomedogénne.
  • Sú dermatologicky testované.
  • Nie sú testované na zvieratách.
  • Bez silikónov, farbív, parfumov, parabénov.
  • Bez minerálnych olejov, GMO, toxínov.
SEE PRODUCTS

Kolobeh

Veríme, že keď má niečo fungovať, musí byť kvalitný už samotný základ. Na tomto princípe vznikla aj slovenská kozmetická značka ENVY Therapy®. Vychádza totiž z toho najpodstatnejšieho - z kolobehu a dlhoročných skúseností estetickej kliniky ENVY®, ktorá na trhu funguje už od roku 2008.

V ENVY Therapy® nejde len o zhmotnenú myšlienku o kvalitnej kozmetike. Nepoužívame skratky, naopak, orientujeme sa na základe skúseností, odborných znalostí a vlastných expertíz, ktoré sa na pôde kliniky formovali roky. ENVY Therapy® je premyslený systém, v ktorom kľúčovú úlohu zohráva náš vlastný kolobeh.

Systém

“Nie sme len kozmetika. Máme v tom systém.”
Natália Selveková
zakladateľka Kliniky ENVY® a ENVY Therapy®
Roky učíme klientov starať sa o seba správne aj doma a práve z tohto sa v roku 2016 začala formovať myšlienka vlastnej kozmetickej línie. Vieme, že dobrá pleť je znakom systematickej starostlivosti a v tom je náš rukopis. Preto sme vyvinuli ENVY Therapy® - 3-úrovňový systém komplexnej starostlivosti, ktorý pozostáva z neustále sa rozširujúcej rady produktov na domáce použitie, kozmetickej a medicínskej starostlivosti o pleť na našej klinike. Podstatou celého systému je fakt, že ak chceme perfektnú pleť, všetky tri úrovne musia spolupracovať.

“Dôležité je, aby kozmetika našej pleti naozaj pomáhala. Urobili sme maximum preto, aby sa starostlivosť o pokožku dostala na vysokú úroveň.”
MUDr. Zuzana Kožuchová
primárka dermatológie Kliniky ENVY®
V dermatologickej praxi sa dennodenne stretávam s klientkami rôznych vekových kategórií, ktoré dlhodobo zápasia s rôznymi problémami pleti a snažia sa ich riešiť používaním popularizovaných a reklamou propagovaných prípravkov. Tieto však ich problémy často nevyriešia, ba dokonca ich používaním dochádza nielen k zhoršeniu súčasných, ale aj k vzniku nových problémov.
MORE

3 levels of skin care

Vieme, že dobrá pleť je znakom systematickej starostlivosti a v tom je náš rukopis. Preto sme vyvinuli ENVY Therapy® - 3-úrovňový systém komplexnej starostlivosti o pleť. Tromi stavebnými piliermi tohto unikátneho systému sú funkčné produkty na domáce použitie, kozmetické ošetrenia a medicínske mezoterapie na našej klinike. Podstatou celého systému je fakt, že ak chceme perfektnú pleť, všetky tri úrovne musia spolupracovať.
Skincare products for home use

For the home skin care it is represented by ENVY Therapy® skin care products that contain appropriate active ingredient.

VIAC
Beauty Treatments

Within the beauty treatment recommended ideally once in 30-40 days skin is stimulated by the same active ingredient by the special electroporation and mainly by elimination of surface cells that inhibit skin from absorption of actives from face creams and serums.

VIAC
Medical mesotherapy

The third, medical level is a targeted mesotherapy solution of the skin problem and it is recommended individually by dermatologist depending upon weight of the problem.

VIAC

Contain patented
active substances.

Clean
ingredients.

They solve specific
skin problems.

Developed by
dermatologists.

Scientifically proven efficacy.

Proven by
the PAD Studies.

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.