vyhľadávam...

IngredientGlycosaminoglycans (GAGs)

are a group of carbohydrates. Their primary role is to maintain and support collagen and elastin in cells and maintain the balance and proportion of protein fibers. They also support the ability of collagen and elastin fibers to retain moisture. In skin care products, they are essential for the metabolism of epidermal and dermal cells and they keep the collagen and elastin of the skin in good condition. GAGs are important in the reaction of copper peptides that help repair wrinkles and scars.

These ENVY Therapy® products contains Glycosaminoglycans (GAGs)

Ich hlavnou úlohou je udržiavať a podporovať kolagén a elastín v bunkových priestoroch a udržiavať rovnováhu a proporciu proteínových vlákien. Podporujú tiež schopnosť kolagénových a elastínových vlákien zadržiavať vlhkosť. V prípravkoch na starostlivosť o pleť sú nevyhnutné pre metabolizmus epidermálnych a dermálnych buniek a udržujú kolagén a elastín kože v dobrom stave.  GAG sú dôležité pri reakcii medených peptidov, ktoré pomáhajú korigovať vrásky a jazvy.

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.