ENVY Therapy®Beauty Treatments

Within the beauty treatment recommended ideally once in 30-40 days skin is stimulated by the same active ingredient by the special electroporation and mainly by elimination of surface cells that inhibit skin from absorption of actives from face creams and serums.

Pri profesionálnych kozmetických ošetreniach spájame použitie najmodernejších prístrojov s okamžitým efektom, aplikáciu produktov s účinnými patentovanými látkami a relaxačné metódy. Hĺbkový efekt, ktorý vďaka prístrojom dosiahneme dopĺňame kvalitnou masážou tváre, krku a dekoltu. Pleť bude rozžiarená, vyčistená, hydratovaná a Vy oddýchnutá.

Liftingové ošetrenie zrelej pleti

Pleť starne rovnako ako vy, prvé mimické vrásky na čele a v okolí očí sa objavujú už v tridsiatke. Ak máte suchšiu pokožku, vrásky môžu prísť aj skôr. Pleť vekom stráca jas a lesk, mizne jej schopnosť odrážať svetlo, pohlcuje ho a vzniká tzv. tieňovanie pokožky. Časom sa vrásky prehlbujú, zvýrazňujú a stávajú sa trvalými. Pri ošetrení Antiaging spájame použitie najmodernejších prístrojov s okamžitým efektom, aplikáciu produktov s účinnými patentovanými látkami a relaxačné metódy. Má úžasný liftingový efekt. Je vhodné najmä pre zrelú pleť, ktorej problémom je okrem vrások už aj ochabnutosť kontúr. 

Na výber sú 2 typy ošetrenia:

- 70 minútové
- 90 minútové zahŕňajúce aj 20 minútové pôsobenie rádiofrekvencie

Ingredients

Glycoderm™, JuvenEye CLR™, Hyaluronic acid, Lipactive Inca Inchi®, Matrixyl® 3000, Collagen, Syn - Coll®, Vitamín A (retinol), Vitamin E (tokoferol), antioxidanty, prekurzory kolagénu, aminokyseliny

Rozjasňujúce a depigmentačné ošetrenie pleti tváre, krku a dekoltu

Pôsobí antioxidačne a rozjasňujúco a je určené pre pleť, ktorá potrebuje rozjasniť, má nejednotný tón farby a sklon k hyperpigmentáciám. Zabezpečí hĺbkovú regeneráciu pleti a naštartuje proces samo obnovy pomocou vysokej koncentrácie vitamínu C a kyseline glykolovej. Vy budete oddýchnutá a vaša pleť prežiarená, hydratovaná, pružnejšia, hladšia a vyživená so zjednoteným farebným tónom. Profesionálne kozmetické ošetrenie Brightenning posúva hranice klasickej kozmetiky oveľa ďalej. Používame pri ňom najmodernejšie prístroje a počas masáže si dokonale oddýchne nielen vaša pleť, ale aj vy.

Dĺžka ošetrenia: 70 minút

Ingredients

Bright Oléoactif®, Glycoderm™, JuvenEye CLR™, Lipactive Inca Inchi®, Matrixyl® 3000, Pinolumin®, Syn - Coll®, Vitamin C (Et-Vc)™, Bright Oléoactif®, Vitamín C, kyselina glykolová, provitamíny skupiny B, antioxidanty, Lipactive INCA INCHI®,  Pinolumin®,  Matrixyl®, Syn-coll®, Juven-eye®, Glycoderm®

Hĺbkovo hydratačné dermaošetrenie proti prvým prejavom únavy a dehydratácie pleti

Je odborné a vysoko účinné ošetrenie pleti určené na pleť so sklonom k presúšaniu či predčasnému stárnutiu, ktorá bojuje proti prvým známkam starnutia. Vypína jemné vrásky a navracia strata jasu pleti. Využíva výnimočné vlastnosti vitamínov a kyseliny hyalurónovej, ktoré podporujú prirodzenú bunkovú výmenu a obnovu štruktúry pleti. Pomocou nanotechnológie pôsobí hlboko v tkanivách, stimuluje obnovu buniek, hĺbkovo hydratuje a spomaľuje proces starnutia.

Na výber sú 2 typy ošetrenia:

- 70 minútové
- 90 minútové rozšírené o aplikáciu OXYGENEO

Ingredients

Glycoderm™, JuvenEye CLR™, Hyaluronic acid, Lipactive Inca Inchi®, Matrixyl® 3000, Panthenol, Pinolumin®, Syn - Coll®, Vitamin E (tokoferol), olej Vitis Vinifera Seed oil

Čistiace kozmetické ošetrenie tváre, krku a dekoltu.

Príčinou akné je zvýšená tvorba mazu a premnoženie baktérií, ktoré ho spôsobujú. V dospelosti sa k spúšťačom ochorenia pridávajú aj hormonálne zmeny, nadmerný stres (vedie k zvýšenej tvorbe mužských pohlavných hormónov, ktoré stimulujú tvorbu mazu), fajčenie a rôzne problémy s trávením. Profesionálne kozmetické ošetrenie pre pleť, ktorá potrebuje hĺbkovo prečistiť je súčasťou unikátneho systému. Zaručuje použitie efektívnych prístrojov s okamžitým efektom, aplikáciu produktov s účinnými patentovanými látkami a relaxačné metódy. Významne reguluje tvorbu mazu a minimalizuje upchávanie pórov. Vaša pleť bude dôkladne vyčistená, aktívne látky kozmetička aplikuje pomocou špeciálnej elektroporácie a odstráni povrchové bunky, ktoré pleti zabraňujú prijímať účinné látky z krémov a zo sér. Navyše sa obnoví prirodzené PH pleti.  

Na výber sú 2 typy ošetrenia:   

70 minútové
90 minútové, ktoré zahŕňa fotorejuvenizáciu (IPL anti acne) 

Ingredients

DIAM Oléoactif® BIO, Grape seed oil, Tea Tree oil, Vitamin C (Et-Vc)™, Cutipure CLR™, kyselina azealová, konopný olej, vulkanický íl zinok

Produkty na
domácu starostlivosť

Prvá úroveň systému ENVY Therapy®

e-shop

Kozmetické
ošetrenia

Druhá úroveň intenzity systému ENVY Therapy®. Spojenie najmodernejších kozmetických prístrojov s okamžitým a hĺbkovým efektom.

more

Medicínske
mezoterapie

Tretia a najintezívnejšia úroveň systému ENVY Therapy®. Mierne invazívna metóda, pomocou ktorej sa účinné látky dostanú hlboko do pokožky.

more