vyhľadávam...

Proven by the skin

The Proven By The Skin project is a study to explore and present real-time effects of our 3-level skincare system on real women and men. It is a 90-day study conducted in cooperation with the non-profit organization ECRIN and under the auspices of the Medical Faculty of the Pavol Jozef Šafárik University.

Čo dostali účastníci od ENVY Therapy® ?

Účastníci, ktorí sa zapojili do štúdie „Pleť ako dôkaz“ a boli vybraní, dostali od nás kozmetické produkty na 3 mesiace podľa typu pleti zdarma. Navyše podľa potreby aj kozmetické ošetrenie ENVY Therapy® raz mesačne, po vzájomnej dohode prípadne aj ENVY Therapy® medicínske mezoterapie (1 až 3 aplikácie - v Bratislave alebo Košiciach).

Ste zvedaví na výsledky?

Prvé výsledky a priebežný stav priebežne uverejňujeme. Sledujte náš web a instagram!

91,2%

účastníkov pocítilo účinky používania do 2 týždňov od začatia aplikácie

85,9%

badá už po 1. mesiaci viditeľné zlepšenie pleti

94,7%

účastníkov označilo produkt ENVY Therapy® za najlepší aký doposiaľ používali

98,2%

plánuje po skončení štúdie naďalej pokračovať v ošetrovanií pokožky produktami ENVY Therapy®

100%

účastníkov by odporučilo ENVY Therapy® svojim známym

92,5%

účastníkom zmenila filozofia ENVY Therapy® ich pohľad na starostlivosť o pleť

Výsledky vychádzajú zo sebahodnotenia 57 účastníkov štúdie Pleť ako dôkaz Kliniky ENVY® po 90 dňoch používania kozmetických produktov ENVY Therapy®
More about study

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.