vyhľadávam...

Proven by the skin

#nofilter #nofiltertherapy®

The Proven By The Skin project is a study to explore and present real-time effects of our 3-level skincare system on real women and men. It is a 90-day study conducted in cooperation with the non-profit organization ECRIN and under the auspices of the Medical Faculty of the Pavol Jozef Šafárik University.

Filozofia projektu

Projekt „Pleť ako dôkaz 2021“ je voľným pokračovaním štúdie z roku 2019, vďaka ktorej sme od vás získali množstvo cenných postrehov a vďaka ktorým môžeme neustále posúvať svoje hranice. Vy ste nám ukázali svoje problémy a my sme vás ich naučili riešiť. Rovnaký princíp túžime uplatniť aj teraz.

Pleť ako dôkaz bude prebiehať v spolupráci s organizáciou Slovacrin pod záštitou Lekárskej fakulty Univerzity Pavla Jozefa Šafárika. Tento unikátny projekt je štúdiou, ktorou chceme skúmať a prezentovať účinky nášho 3-úrovňového systému starostlivosti o pleť na skutočných ženách a mužoch v reálnom čase. Počas nej budú mať vybraní účastníci s rôznymi problémami a typom pleti možnosť vyskúšať a používať produkty ENVY Therapy® na domácu starostlivosť. To znamená, že produkty ENVY Therapy® skutočne používate a ich samotná prezentácia je tak postavená na reálnych základoch. Hodnoverná a autentická. Presne taká, akou chceme, aby bola naša značka.

Čo získate?

Ak sa rozhodnete zapojiť do štúdie a budete vybraný ako účastník/ účastníčka projektu, dostanete kozmetické produkty ENVY Therapy® podľa typu vašej pleti zdarma počas celého trvania projektu (február - marec 2021). To znamená kompletnú kozmetickú rutinu - odličovače, krémy, séra aj s doplnkovou starostlivosťou ako masky, peelingy či domáce mezoterapie v podobe intenzívnych kúr presne podľa typu vašej pleti. Komplexná ENVY Therapy® starostlivosť na 60 dní v hodnote 600 až 800 € zdarma. Okrem toho absolvujete odbornú diagnostiku pleti a získate cenné rady, ktoré vás v starostlivosti o pokožku posunú na inú úroveň.

Účastníci, ktorých koncom januára 2021 vyberieme ako tváre kampane, získajú okrem spomínaných výhod aj možnosť vyskúšať si, aké je to stáť na čele reklamnej kampane, absolvujú fotenie s profesionálnym tímom, či prezentáciu na sociálnych sieťach. 

Viac na www.pletakodokaz.sk

91,2%

účastníkov pocítilo účinky používania do 2 týždňov od začatia aplikácie

85,9%

badá už po 1. mesiaci viditeľné zlepšenie pleti

94,7%

účastníkov označilo produkt ENVY Therapy® za najlepší aký doposiaľ používali

98,2%

plánuje po skončení štúdie naďalej pokračovať v ošetrovanií pokožky produktami ENVY Therapy®

100%

účastníkov by odporučilo ENVY Therapy® svojim známym

92,5%

účastníkom zmenila filozofia ENVY Therapy® ich pohľad na starostlivosť o pleť

Výsledky vychádzajú zo sebahodnotenia 57 účastníkov štúdie Pleť ako dôkaz Kliniky ENVY® po 90 dňoch používania kozmetických produktov ENVY Therapy®
More about study

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.