vyhľadávam...

ENVY Therapy®Medical mesotherapy

The third, medical level is a targeted mesotherapy solution of the skin problem and it is recommended individually by dermatologist depending upon weight of the problem.

sú súčasťou 3 - úrovňového systému ošetrovania pleti ENVY Therapy®. Mezoterapia je mierne invazívna metóda, ktorá pleť revitalizuje, rozjasňuje, zjednocuje farebný tón, hydratuje a hĺbkovo prečisťuje. Pri mezoterapii sa pomocou jemných vpichov ihlou do spodných vrstiev pokožky aplikuje kokteil rôznych patentovaných látok, vitamínov a aminokyselín. Látky preniknú hlboko do pokožky a efekt je dlhotrvajúci a okamžitý.

Výber vhodného typu mezoterapie určí dermatológ na základe potreby Vášho typu pleti. Mezoterapiu odporúčame zaradiť do starostlivosti o pleť aspoň 2-krát ročne, využívať ju ako prevenciu, liečbu akútneho problému /štyri opakovania raz týždenne/, napr. na vysušenú pleť vystavenú slnečnému žiareniu, alebo na rýchle, hĺbkové ozdravenie pleti.

Špeciálny komplex vitamínov pre starnúca pleť strácajúcu pevnosť a so sklonom k vytváraniu vrások.

Personalizovaná mezoterapia pre ľudí s pokožkou trpiacou pigmentáciami, fľakmi, nejednotnou farbou a pleťou bez jasu. Tento roztok ENVY Therapy obsahuje jednak depigemntačné látky (napr. arbutin), látky rozjasňujuce a zjednocujúce farebný odtieň pleti a jednak látky obmedzujúce tvorbu melanínu a tým preventívne pôsobí na vznik nových pigmnetácií

Medicínske personalizované ošetrenie na dehydrovanú a suchú pokožku Cielené mezoterapeutické riešenie problému pleti na medicínskej urovni. Odporúča ju individuálne dermatológ podľa závažnosti problému.

na problémy s nečistou a pórovitou pleťou so sklonom k akné Cielené mezoterapeutické riešenie problému pleti na medicínskej urovni. Odporúča ju individuálne dermatológ podľa závažnosti problému.

Produkty na
domácu starostlivosť

Prvá úroveň systému ENVY Therapy®

e-shop

Kozmetické
ošetrenia

Druhá úroveň intenzity systému ENVY Therapy®. Spojenie najmodernejších kozmetických prístrojov s okamžitým a hĺbkovým efektom.

more

Medicínske
mezoterapie

Tretia a najintezívnejšia úroveň systému ENVY Therapy®. Mierne invazívna metóda, pomocou ktorej sa účinné látky dostanú hlboko do pokožky.

more

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.