vyhľadávam...

ENVY Therapy®Clearing

Línia produktov a ošetrení vhodná pre pleť, ktorá potrebuje hĺbkovo prečistiť. Príčinou akné je zvýšená tvorba mazu a premnoženie baktérií, ktoré ho spôsobujú. Vďaka produktom a ošetreniam Clearing zabránite tvorbe akné, tvorba mazu sa reguluje a obnoví sa prirodzené pH pleti.

3 mesiace používania produktov línie ENVY Therapy® Clearing

Projekt „Pleť ako dôkaz” je štúdiou, ktorou chceme skúmať a prezentovať účinky nášho 3-úrovňového systému starostlivosti o pleť na skutočných ženách a mužoch v reálnom čase. Viac o štúdii

viac foto

Main ingredients

Produkty línie ENVY Therapy® Clearing obsahujú vysokú koncentráciu prírodných patentovaných zložiek zameraných na zabránenie tvorby akné, tvorby mazu sa reguláciu a obnovenie sa prirodzeného pH pleti.

ANTI-Irritant Complex III
Cutipure CLR™
DIAM Oléoactif® BIO
Australian tea tree oil
Portulaca Oleracea
Tea Tree oil
Vitamín A (retinol)
Vitamin E (tokoferol)

Area

Starostlivosť Clearing prináša profesionálny účinok s efektom intenzívneho pulzného svetla.

nečistá pleťaknévysoká tvorba mazuneprirodzené pH pleti

Produkty na domácu starostlivosť

Kozmetické
ošetrenia Clearing

Druhá úroveň intenzity systému ENVY Therapy®. Spojenie najmodernejších kozmetických prístrojov s okamžitým a hĺbkovým efektom.

more

Medicínske
mezoterapie Clearing

Tretia a najintezívnejšia úroveň systému ENVY Therapy®. Mierne invazívna metóda, pomocou ktorej sa účinné látky dostanú hlboko do pokožky.

more

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.