ENVY Therapy®Brightening

Línia určená pre pleť, ktorá potrebuje rozjasniť, má nejednotný tón farby a sklon k hyperpigmentáciám. Starostlivosť Brightening je ideálna pre mdlú pleť so sklonom k vytváraniu pigmentových škvŕn, pretože produkty i ošetrenia viditeľne znižujú príznaky hyperpigmentácie. Pleť bude rozjasnená, prežiarená, so zjednoteným farebným tónom.

Main ingredients

Produkty línie ENVY Therapy® Brightening obsahujú vysokú koncentráciu prírodných patentovaných zložiek zameraných na účinné rozjasnenie pleti, zjednotenie tónu pleti, zmiernenie prejavov hyperpigmentácie.

Arbutin
Bright Oléoactif®
Enzym Tyrozináza
Extrakt zo sladkého drievka
Extrakty z citrusových plodov
Kyselina azelaová
Hyaluronic acid
Lipactive Inca Inchi®
Niacinamide (Niacinamid - Vitamín B3)
Grape seed oil
Panthenol
Pinolumin®
Rezorcín
Sodium ascorbate (Askorbát sodný, vitamín C)
Briar seeds
Vitamin C (Et-Vc)™
Vitamin E (tokoferol)

Area

Starostlivosť Brightening prináša profesionálny účinok s efektom medicínskeho laserového peelingu.

mdlá pleťpigmentové škvrnynejednotný tón pleti (fľaky)hyperpigmentácia

Produkty na domácu starostlivosť

Kozmetické
ošetrenia Brightening

Druhá úroveň intenzity systému ENVY Therapy®. Spojenie najmodernejších kozmetických prístrojov s okamžitým a hĺbkovým efektom.

more

Medicínske
mezoterapie Brightening

Tretia a najintezívnejšia úroveň systému ENVY Therapy®. Mierne invazívna metóda, pomocou ktorej sa účinné látky dostanú hlboko do pokožky.

more

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.