Girls & Routines

Vieme, že dobrá pleť je znakom systematickej starostlivosti a v tom je náš rukopis. Ak by sme mali vyzdvihnúť jeden fakt, ktorým vieme ovplyvniť kvalitu pleti v pohodlí domova, rozhodne by to bola dôležitosť správne zostavenej rutiny.

V ENVY Therapy® vyznávame hodnoty reálnej pokožky, reálnych ľudí a reálnych výsledkov. Inšpirujte sa, vzdelávajte, nastavte si dobrý a predovšetkým individuálny režim. Je jedinou správnou odpoveďou, ktorú si vaša pleť zapamätá.

Ivana Gáborík

Môj neustály boj s hyperpigmentáciou.Každodenná rutina na zosvetlenie a rozjasnenie pleti.
„Posledné roky bojujem s pigmentovými škvrnami, preto v každodennej rutine preferujem najmä produkty z radu ENVY Therapy® Brightening. Občas vyskúšam aj iné, ale vždy sa nakoniec vrátim k „rozjasňujúcej“ línii. Obzvlášť teraz, po celodennej starostlivosti o bábätko, potrebujem žiariť.”
Moja každodenná rutina:
2-in-1 Make-up Remover Jello
1.

Používam iba večer, keď si po celom dni odličujem make-up a odličujem ním aj oči.

Brightening Cleanser
2.

Jemné čistiace mlieko dôkladne prečistí a rozžiari moju pleť.

Brightening Toner
3.

Pleťové tonikum s AHA kyselinami postupne doslova „gumuje“ pleť a okamžite ju prejasní.

Hydrating Serum
4.

Moje eso v každodennom boji s hyperpigmentáciami.

Antiaging Eye Cream
5.

Vo večernej rutine pridávam aj očný krém. Takto bojujem proti vráskam.

Brightening Cream
6.

Počuli ste už o patentovanej aktívnej látke Pinolumin®? Vďaka nej získa vaša pokožka bezchybný vzhľad.

Martina Moma Horňáková

Hydratácia je pre mňa základ.Čistenie + hydratácia je môj vlastný recept.
„Obľúbené rady od ENVY Therapy® mám dva - hydratačný a čistiaci, ktoré sa dajú medzi sebou perfektne kombinovať. Produkty som si však našla aj mimo nich. Inca Inchi olej milujem a privádzam ním k životu moju veľmi suchú pleť.”
Moja každodenná rutina:
2-in-1 Make-up Remover Jello
1.

Najväčšiu vrstvu mejkapu odstránim pomocou tejto šikovnej dvojfázovej „želatíny“, ktorú používam iba večer, na odlíčenie pleti.

Clearing Cleanser
2.

Čistiaca emulzia, ktorá významne reguluje tvorbu mazu, minimalizuje upchávanie pórov a zabraňuje tvorbe zápalových procesov. Nanesiem na navlhčenú pokožku, rozmasírujem a zotriem vlhčeným uterákom.

Clearing Toner
3.

Tretí krok v rutine som kedysi vynechávala, no teraz si ju bez neho neviem predstaviť. Clearing Toner vyrovnáva pH pokožky a má antiseptické účinky. Až teraz je moja pleť dokonale čistá.

Multi Hyaluronic Concentrate
4.

Používam ako sérum na hĺbkovú hydratáciu. Zbožňujem jeho ultra ľahkú a nemastnú konzistenciu.

Hydrating Cream
5.

Je mojím najobľúbenejším produktom, môj „must have“.

Adriana Novakov

So svojou pleťou už neexperimentujem!Hydratácia moja každodenná…
„Musím priznať, že pokiaľ ide o značky, ktoré propagujem na Instagrame, som veľmi prieberčivá a zakladám si hlavne na autenticite. Preto, keď som pred tromi rokmi dostala príležitosť spolupracovať s ENVY Therapy®, rozhodla som sa ju najskôr vyskúšať na vlastnej koži. Musím povedať, že z výsledkov som bola doslova v šoku a odvtedy je ENVY Therapy® lovebrand, ktorý ma naučil správnej starostlivosti o moju dehydrovanú pleť.”
Moja každodenná rutina:
Hydrating Oil Cleanser
1.

Tento krok nepodceňujte ani po zobudení a pleť poriadne vyčistite. Ráno alebo večer, Cleanser nikdy nevynechajte.

Hydrating Toner
2.

Hydratačný toner moju pokožku krásne dočistí, prežiari a pripraví na ďalšiu starostlivosť. Ani ten v žiadnej rutine nevynechávam.

Hydrating Serum+ Wrinkle Eraser
3.

Hydratačné sérum milujem. Je ideálne pre moju suchú a dehydrovanú pleť. Keď mám ráno čas, vmasírujem ho do pleti pomocou masážneho prístroja na domáce použitie - Wrinkle Eraser.

Antiaging Eye Cream
4.

Očný krém je nevyhnutnosť a v určitom veku ho z každodennej rutiny rozhodne netreba vynechávať.

Multi Hyaluronic Concentrate+ Hydrating Cream
5.

Túto zázračnú kombináciu mi poradila kozmetička na Klinike ENVY® a odvtedy to nerobím inak. Vmiešam zopár kvapiek koncentrátu s kyselinou hyalurónovou do krému a nanesiem na pleť akoby vtláčaním do pokožky. Krém nikdy nerozotieram klasicky.

Lenka Škodová

ENVY Therapy® mi zmenila život.Clearing rutina na problematickú pleť.
„„Skúsila som všetko, kým som nenašla tú správnu cestu. Nasledovala úplná zmena rutiny odličovania a čistenia, Clearing rad ENVY Therapy® a pravidelné odborné čistenie pleti. Voilá, toto je momentálne moje šťastie - konečne mám pleť, za ktorú sa nemusím hanbiť.”
Moja každodenná rutina:
2-in-1 Make-up Remover Jello
1.

Večer sa po celom dni dôkladne odlíčim, často aj v prípade, keď nemám na sebe mejkap. Používam s navlhčeným uteráčikom.

Clearing Cleanser
2.

Hĺbkovo čistiaca emulzia v kroku 2 je niečo, na čo sa doslova teším. Nielenže mám pocit čistoty, ale moja pleť nie je vysušená a je krásne vláčna.

Clearing Toner
3.

Silný, no zároveň nežný k pokožke. Mám pocit, že pleť nielen dokonale dočistí a osvieži, ale začne bojovať aj s prípadným zápalom.

Clearing Serum
4.

Na vyčistenú pleť nanášam 3 kvapky na oblasť tváre a jemne zapracujem. Pri problematickej pleti rozhodne odporúčam používať ráno aj večer.

Clearing Gel Cream
5.

Má ľahkú gélovú konzistenciu, bojuje s problematickou pleťou a zápalmi, ale aj optimálne hydratuje, reguluje tvorbu mazu, zabraňuje upchávaniu pórov a moju pleť nevysušuje, ako bežné produkty na problematickú pleť.

Baša Števulová

Hlavne rýchlo a s okamžitým efektom.Kombinácia šikovných masiek proti unavenej pleti.
„Pri dvoch malých deťoch hľadám už čas pre seba celkom komplikovane. Preto aj občasnú rutinu volím čo najrýchlejšiu, no s okamžitým efektom. Hydrogélové očné masky sú moje obľúbené. Už viackrát ma zachránili po prebdenej noci.”
Moja občasná rutina:
2-in-1 Make-up Remover Jello
1.

Predtým ako si nanesiete peeling, nezabudnite pleť dôkladne odlíčiť a vyčistiť. Ak rutinu robím večer, použijem Jello ako prvé.

Hydrating Oil Cleanser
2.

Na čistenie pleti obľubujem šetrné pleťové oleje a tento cleanser ich obsahuje až tri.

Brightening Peeling
3.

Zbaví pleť odumretých buniek a nečistôt a perfektne ju pripraví na vstrebávanie aktívnych látok z masky. Navyše, peelingovú masáž si dokonale užijem.

Hydrating Toner
4.

Bez tejto „vodičky“ si to už neviem predstaviť. Dve pumpičky na vatový tampónik a moja pleť je top. Pridanou hodnotou je, že všetky zvyšky po peelingu sú zaručene odstránené.

Antiaging Cream Mask
5.

Toto je môj krémový zázrak proti vráskam. Niekedy si ju nechám pôsobiť aj hodinu.

Hydrogel Eye Mask
6.

Kým na tvári pôsobí omladzujúca krémová maska, očnému okoliu doprajem oddych a hydratáciu.

Brightening Serum
7.

Po zotretí masiek ošetrím pleť sérom, ktoré ju krásne prežiari a vyrovná jej farebné nerovnosti.

Antiaging Eye Cream
8.

Vrásky v okolí očí nechceme, však?

Hydrating Cream
9.

Aj vy ste po maske zabúdali na krém? Nerobte to! Spodné vrstvy pokožky ste už „nakŕmili“, tak nezabúdajte ani na tú vrchnú, ktorá slúži ako ochranná bariéra.

Natália Selveková

Nebojte sa skúšať a kombinovať.Prevencia + Antiage = Forever 30.
„Testovanie rôznych verzií produktov, prototypov a kombinácií je súčasťou mojej práce a viem, že do hľadania svojej rutiny treba zapojiť logiku. Moja rada? Buďte smart a skúšajte. Nedržte sa striktne jednej kozmetickej línie - pokojne ich medzi sebou striedajte. Do občasnej rutiny zaraďte aj intenzívnejšie produkty s okamžitým efektom a pomôžte si šikovnými kozmetickými pomôckami. Ja napríklad prisahám na MezoStamp alebo Wrinkle Eraser.”
Moja občasná rutina:
2-in-1 Make-up Remover Jello
1.

Základom úspechu je dôkladné odlíčenie a vyčistenie pleti. Zvyknem hovoriť, že ako dlho sa líčite, približne toľko času venujte odlíčeniu. Samozrejme, používam iba večer, na odstránenie mejkapu.

Hydrating Oil Cleanser
2.

Až teraz prichádza druhá fáza, ktorá pleť dôkladne vyčistí. Milujem čistiaci olej a preto je toto moja voľba číslo 1.

Enzymatic Peel
3.

Novinka, ktorú treba vyskúšať! Jemné ovocné kyseliny sa postarajú o všetky nečistoty a odumreté bunky.

Clearing Toner
4.

V každodennej rutine by som ho použila ako tretí krok, ale po odstránení peelingu sa mi žiada pleť prečistiť tonerom.

Intensive HydraVitamin Ampoules
5.

(1x do týždňa, nie každý deň) - keď mám pocit, že je moja pleť dehydrovaná a potrebuje vitamínovú injekciu, mojou voľbou je hydravitamínová ampulka. V tomto prípade volím aplikáciu topicky (priamo na pleť), alebo pomocou MezoStampu (mikroihličkovanie). Stačí mi udržiavacia kúra 1x za 7 dní.

Hydrogel Face Mask
6.

Maska vyrobená patentovanou technológiou viditeľne osvieži pokožku a na pleti vytvorí ochrannú vrstvu proti strate vlhkosti a výrazne zvýši jej elasticitu. Siahnem po nej aj preto, že sa nezmýva a účinné látky z ampulky tak pôsobia dlhšie.

Antiaging Eye Cream
7.

Okrem toho, že pomáha vyhladiť vrásky v okolí očí, obsahuje vysokú koncentráciu patentovanej zložky JuvenEye CLR™ - pôsobiacu proti formovaniu a pretrvávaniu tmavých kruhov.

Hydrating Cream
8.

Keby som si musela vybrať iba jeden ENVY Therapy® produkt, bol by to jednoznačne hydratačný krém. Ten by totiž nemal chýbať v žiadnej rutine.

Dara Rolins

Takto vyzerá moja „after party“.Čistenie ultrazvukom + vitamín C.
„Moja práca sa väčšinou odohráva počas víkendu, preto je pondelok deň, keď si doprajem after party podľa seba. Je to môj čas na oddych a regeneráciu a ten potrebujem dopriať aj svojej pleti. A viete, čo je mojím tajomstvom na rýchly upgrade namáhanej pokožky? Vitamín C.”
Moja občasná rutina:
2-in-1 Make-up Remover Jello
1.

Odlíčiť a vyčistiť! Alfa a omega… Táto želatínová emulzia neobsahuje žiadne chemické rozpúšťače a zanechá pleť vyživenú a pripravenú na ďalšiu starostlivosť.

Clearing Cleanser
2.

Stačí 1-2 pumpičky na navlhčenú tvár, rozmasírovať a zmyť vodou, alebo navlhčeným uterákom. Moja pleť žiari čistotou.

Brightening Peeling
3.

Spojenie kvetinových a ovocných vôd, kyseliny citrónovej, vitamínu E a hroznového oleja so šetrnými šípkovými semienkami - och :)

Brightening Toner
4.

Toner obľubujem až po peelingu, inak by som ho použila v treťom kroku. Takto však odstráni aj zbytky produktu a pleť bude ešte viac rozžiarená.

3-in-1 Ultrasonic Therapy
5.

Keď chcem byť sama sebe kozmetičkou a efektne si vyčistiť póry, stačí mi iba zvoliť správny režim.

Clearing Cream Mask
6.

Čistiaca pleťová maska reguluje tvorbu mazu a minimalizuje upchávanie pórov. Pleť dôkladne hĺbkovo prečistí a obnoví jej prirodzené pH.

Hydrogel Eye Mask
7.

Hydrogélová očná maska okamžite pomáha unaveným očiam. Zjemňuje očné vačky, kruhy a vyhladzuje vrásky. Používam ju aj niekoľkokrát do týždňa, najmä ráno.

Vitaboost C Concentrate
8.

Intenzívny koncentrát vitamínu C sa stal jedným z mojich favoritov ENVY Therapy®. Balenie obsahuje 5 ampuliek, ktoré môžete aplikovať na pleť priamo, alebo pomocou Mezo Stamp. Poviem vám, že ten pocit PO je reálne povznášajúci.

Antiaging Eye Cream
9.

Jednoducho bonus pre očné okolie.

Antiaging Cream
10.

Po nanesení ampulky už nie je potrebné aplikovať sérum. Nasleduje teda môj obľúbený krém, ktorý obsahuje špeciálne vyvinuté peptidy pre redukciu vrások a reguláciu bunkovej činnosti v unikátnom spojení s kyselinou hyalurónovou a vitamínmi A, E.

MUDr. Zuzana Kožuchová

Správna starostlivosť doma = 80% úspechuDomáca „kozmetička“ pre suchú a starnúcu pleť.
„Ak hľadáte skutočne funkčné riešenie, nie je dôležité, či prípravok dobre vonia, ani to, či sa po pokožke krásne kĺže, a už vôbec nie, či má na obale nakreslené rastlinky. Dôležité je, aby nám neškodil, aby fungoval a našej pleti naozaj pomáhal. Preto si treba vybrať dobre a dopriať si aj niečo navyše. Aj ja občas siahnem po šikovnej pomôcke, ktorá dokáže účinok aktívnych látok z kozmetických produktov ešte znásobiť.”
Moja občasná rutina:
2-in-1 Make-up Remover Jello
1.

Dvojfázová emulzia je určená na všetky typy pleti. Používam ju večer, na odstránenie mejkapu. V rannej rutine je zbytočná.

Hydrating Oil Cleanser
2.

Tento druhý krok NIKDY nevynechajte. Je dôležité pleť vyčistiť - ráno, aj večer. Dve pumpičky na vatový tampón a nečistoty sú preč.

Brightening Peeling
3.

Pleť hĺbkovo vyčistí, odstráni odumreté, zrohovatené a staré bunky, jemnou masážou pleť prekrví a pripraví na efektívnejšie vstrebávanie aktívnych látok z ďalších produktov.

Hydrating Toner
4.

Odstráni všetky nečistoty aj zvyšky peelingu. Navyše, vyrovná pH pokožky a pleť jemne hydratuje.

Wrinkle Eraser
5.

Toto je moja obľúbená pomôcka nielen na masáž očného okolia, ale aj celej tváre. Modré a červené LED žiarenie dokáže účinne prenikať hlboko do pokožky a jeho denné užívanie môže tiež efektívne zvýšiť elasticitu pokožky, a zredukovať opuch či kruhy v očnom okolí.

6.

Organický zázrak z rastliny pochádzajúcej z dažďových pralesov má okrem iných super schopností na starosti aj okamžitú obnovu unavenej pleti. Používam ho spolu s Wrinkle Eraser a výsledky vidím takmer okamžite. Takúto masáž si doprajem vždy večer, niekedy aj niekoľkokrát do týždňa.

Antiaging Eye Cream
7.

Očný krém + chladivý masážny aplikátor? Opäť pomôcka, ktorá pomôže k viditeľnejším výsledkom.

Antiaging Cream
8.

Na krém nezabúdajte! Ochránite ním vrchnú vrstvu kože. Mojím obľúbencom je momentálne pleťový krém určený zrelšej pleti, ktorý fantasticky bojuje proti vráskam.

Dominika Cibulková

Základom je rýchla reakcia.Expresný boj s hyperpigmentáciami.
„Nehanbím sa za svoje vrásky, pretože mi pripomínajú veci, ktoré som zažila. Samozrejme, že aj ja chcem byť krásna a preto sa im snažím predchádzať. Napríklad aj dlhodobou a kvalitnou starostlivosťou o svoju pleť. Intenzívna kúra je pre mňa jednoducho must have.”
Moja intenzívna rutina:
2-in-1 Make-up Remover Jello
1.

Odličovacia emulzia je pre mňa základ, ktorým štartujem svoju rutinu. Pleť dôkladne po celom dni odlíčim.

Brightening Cleanser
2.

Po odlíčení nasleduje čistenie. Ja sa najradšej odličujem pomocou čistiaceho mlieka. Toto mi navyše pokožku krásne rozjasní.

Brightening Toner
3.

Tento krok aplikujem vždy ako poslednú fázu čistenia. Až teraz cítim, ako je moja pleť dôkladne čistá a pripravená na aplikáciu ďalších produktov a účinných látok.

Mezo Stamp (0,25 mm)+ Intensive Brightening Ampoules
4.

Intenzívnu rozjasňujúcu kúru nanášam dvoma spôsobmi a aplikujem vždy iba večer. Keďže mám na čele pigmentové škvrny, aplikujem ampulku pomocou nástroja s mikroihličkami - Mezo Stamp. Vďaka nemu aktívne látky preniknú do hlbšej vrstvy kože, čím ju vyživia, vyhladia, hydratujú a mikro-vpichy naštartujú proces produkcie kolagénu a obnovy pokožky.

Intensive Brightening Ampoules
5.

Aplikácia topicky - na ostatné časti tváre už nepoužívam Mezo Stamp, ale ampulku nanesiem priamo na pokožku a jemne vklepem. Vždy ma prekvapí okamžitý a viditeľný efekt hneď po nanesení. Moja pleť je pružná, rozžiarená a zjednotená.

Brightening Cream
6.

Po aplikácii ampulky už nie je potrebné nanášať sérum. Chvíľku počkám, kým sa koncentrát vstrebe a nanesiem rozjasňujúci krém. Práve v Brightening Cream sa nachádza vysoký obsah švajčiarskej patentovanej látky Pinolumin®, ktorá viditeľne redukuje tmavé škvrny, kyseliny hyalurónovej, vitamínov C, A, E a hroznového oleja.

Silvia Križanová

Občas treba vytiahnuť silnejšie zbrane.Intenzívna kúra s ampulkami a ultrasonickou špachtľou.
„Všimla som si, že moju pokožku treba naozaj pravidelne hydratovať, na čo dosť zabúdam. Už mi nestačí len hydratačné sérum. Vytiahla som preto silnejšie zbrane v podobe Intensive HydraVitamin Ampoules. V balení sa nachádza 7 ampuliek, z ktorých si môžete urobiť intenzívnu (1 x denne) alebo udržiavaciu kúru (napr. 1x za týždeň).”
Moja intenzívna rutina:
Clearing Cleanser
1.

Keďže sa vôbec nelíčim, moje čistenie pleti začína Cleanserom. Obľubujem hĺbkovo čistiacu emulziu, ktorá je šetrná a moju pokožku zanechá krásne jemnú a dokonale čistú.

Brightening Peeling
2.

Normálne by v mojej rutine nasledovalo tonikum, ale keďže ide o prípravu na intenzívnu kúru, siahnem po peelingu, ktorý na ňu pokožku dokonale pripraví.

Hydrating Toner
3.

Teraz je čas na spomínané tonikum, ktorým pleť po peelingu krásne prečistím, osviežim a odstránim všetky zvyšky nečistôt.

3-in-1 Ultrasonic Therapy+ Intensive HydraVitamin Ampoules
4.

Keďže je moja pleť dehydrovaná a potrebuje poriadnu dávku vitamínov, používam Hydra- Vitamin Ampoules a ideálna je pre mňa 7 dňová intenzívna kúra, ktorú aplikujem vždy večer. Koncentrát z ampulky nanášam po sekciách. Najskôr čelo a zapracovávam pomocou ultrasonickej špachtle. Zvolím Galvanický režim, ktorý zabezpečí hĺbkovú penetráciu aktívnych látok do pokožky. Následne, zadnou časťou čepieľky (nie jej hrotom) jemne zatláčam produkt do pleti. Odporúčam nanášanie po sekciách - napríklad, naniesť koncentrát na čelo, použiť galvanickú penetráciu. Ďalej pokračovať podobne v sekciách: pravé líce, ľavé líce, brada, krk a dekolt.

Brightening Cream
5.

Po vstrebaní koncentrátu prichádza na rad ošetrenie obľúbeným krémom. Nič viac už moja pleť nepotrebuje. Okrem kvalitného spánku :)

Naty Kerny

Vlasy, koruna krásy.Vlasové ampulky ako rýchla pomoc.
„U mňa to až tak neplatí, vlasy mám prirodzene riedke a jemné. Snažím sa im prispôsobiť produkty a procedúry, aby ich ostalo čo najviac. Vyživujem ich hlavne na Klinike ENVY®, kde pravidelne podstupujem ošetrenia mezoterapia a plazmaterapia. Starostlivosť dopĺňam vlasovými ampulkami Hair Ampoules na domáce použitie.”
Moja intenzívna rutina:
Hair Ampoules
1.

Mne najlepšie funguje Intenzívna kúra a vlasové ampulky aplikujem vždy pomocou pečiatky Mezo Stamp (0,25 mm). Najskôr sa zameriavam na ošetrenie problémových oblastí a miesta s vypadanými vlasmi (cestička, kúty, temeno…). Zvyšok produktu už nanášam rovnomerne do vlasovej pokožky, ideálne večer. Nezabudnite, že vlasy si treba umyť najskôr až ráno, nech účinné látky pôsobia čo najdlhšie.

Eliška Pichoňská

Domáca mezoterapia? Lepšia, ako som čakala…Omladzujúca ampulková kúra + sila prístrojov na domáce použitie.
„Tá od ENVY Therapy® v podobe Mezo Stamp totiž omladzuje na počkanie. Predstavte si, že to funguje tak, ako keby ste do pleti dali nejaký pleťový booster. Niečo, čo vošlo hlbšie, a preto sa efekt prejavil hneď. Akoby ste ju nakopli. Jemne vyhladili, vzpružili. Mala som pocit, akoby sa mi niektoré vrásky zjemnili. Všimol si to aj môj muž a to je čo povedať.”
Moja intenzívna rutina:
2-in-1 Make-up Remover Jello
1.

Tvári sa ako želé alebo ľahká gélová emulzia, ale odličuje dobre i maskaru. Obsahuje vodnú i olejovú fázu, preto dobre rozpúšťa mejkap, ktorý je sám zložený z olejových i vodných zložiek. Ja ho nanášam na vatové či bavlnené tampóniky.

Hydrating Oil Cleanser
2.

K samotnému čisteniu pleti potrebujete buď mliečko, gél, penu, jednoducho čistič, ktorý slúži na čistenie a nie na odlíčenie. Ja používam Hydrating Oil Cleanser, ktorý má olejovú textúru, skvelú pre suchšiu pleť a pomocou uteráčikov ide krásne dolu. Dochádza k dôkladnému očisteniu pleti od veľmi drobného zvyšku líčidiel a odumretých buniek. Až potom máte pocit dokonale čistej pleti.

Hydrating Toner
3.

Tonikum má prídavné vlastnosti, ako hydratovať, stiahnuť póry, dezinfikovať, upokojovať, atď. Pýtate sa, či je nutné? Áno je. Je to krok, ktorý po čistení vybalansuje pleť.

Intensive Antiaging Ampoules+ Mezo Stamp (0,25 mm)+ 3-in-1 Ultrasonic Therapy
4.

Keď je pleť dôkladne odlíčená a vyčistená, môžem pristúpiť k intenzívnej kúre v podobe ampuliek. Keďže mám po 40-tke, obľúbila som si Antiaging ampulky, vďaka ktorým účinne bojujem proti vráskam a starnutiu pleti. Vždy, keď mám pocit, že to moja pleť potrebuje (cca každé 3 mesiace), naordinujem si intenzívnu 7 dňovú kúru a ako pomôcky použijem mezoterapeutický nástroj na domáce použitie Mezo Stamp a ultrazvukovú špachtľu 3-in-1 Ultrasonic Therapy. Postupujem takto: 1. deň 2. deň 3. deň 4. deň 5. deň 6. deň 7. deň – ampulku aplikujem pomocou Mezo Stamp (0,25 mm). – ampulku zapracujem pomocou 3-in-1 Ultrasonic Therapy – nastavím si galvanický režim a špachtľu otočím tak, aby sa kĺzala po pleti. Koncentrát z ampulky nanášam po sekciách (čelo, pravé líce, ľavé líce, brada, krk, dekolt). – ampulku aplikujem topicky - priamo na pokožku. – aplikácia pomocou 3-in-1 Ultrasonic Therapy a galvanického režimu. – ampulku nanášam topicky priamo na pokožku. – aplikujem pomocou 3-in-1 Ultrasonic Therapy. – aplikácia pomocou mezoterapeutickej pomôcky Mezo Stamp (0,25 mm) - nanášanie po sekciách.

Antiaging Eye Cream
5.

Je čas na nanesenie očného krému, ktorý vďaka chladiacemu aplikátoru môžete spojiť aj s príjemnou masážou očného okolia.

Antiaging Cream
6.

Keďže sme použili ampulku, ktorá je najsilnejším koncentrátom, bolo by zbytočné aplikovať v tomto bode sérum. Stačí pleť už len nakrémovať. Ja zostávam vo svojej obľúbenej Antiaging línii.

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.