• ENVY Therapy® CombosForever Young Combos

  Beauty is a choice. We offer you the opportunity to make the best decision. Forever Young Combos aim for anti-ageing without shortcuts and miracles, but with proven functionality. Now with a 20% discount for even more satisfaction.

  SEE COMBOS
 • ENVY Therapy®Make Your Own Kit

  Create your own products package according exactly to the needs of your skin.

  LET´S DO IT
 • ENVY Therapy® AdvisorOur new ENVY Therapy® Advisors

  They love skin care, they are continuously educiating, and have been looking forward to seeing you on our consulting platform since September.

  ADVISOR
 • NEWSENVY Therapy® v ELLE Beauty Lounge

  Na medzinárodnom filmovom festivale v Karlových Varoch.

  POZRIEŤ VIDEO
 • ENVY Therapy®Zažiarte ako hviezda!

  Red Carpet Beauty Kit - Vaša pre-red carpet rutina pre žiarivú pleť v štyroch jednoduchých krokoch. Limitovaná séria len 56 kusov!

  OBJAVIŤ

Bestsellers

Try our best-selling products.
Skin Analyzer

Try our interactive Skin Analyzer.

TRY ON
Serums

Strengthening your daily skin care.

MORE
Masks & Peelings

An effective home spa for your skin.

MORE
Make-up removers, Milks, Toners

The basic of every routine.

MORE
Creams

Be-all and end-all of your daily routine.

MORE
Ampoules & Concentrates

The strongest and most effective thing you can get your skin during home care.

MORE
Cosmetic Tools

Cosmetic tools for home use.

MORE

Contain patented
active substances.

Clean
ingredients.

They solve specific
skin problems.

Developed by
dermatologists.

Scientifically proven efficacy.

Proven by
the PAD Studies.

5 product lines

A professional solution to skin problems like aging, dry skin, pigmentation and acne.
Hydrating

Línia vhodná pre dehydrovanú pleť, ktorá bojuje s akútnym nedostatkom vody. Narušená lipidová bariéra vedie k strate vlhkosti a zabraňuje normálnej premene kožných buniek. Prejavuje sa neduživou pleťou, ochabnutím kontúr tváre, drobnými vráskami. Smädná, matná pleť potrebuje vypnúť vrásky a prinavrátiť pružnosť.

MORE
Essentials

ENVY Therapy® Essentials are designed for all skin types. Essentials are products that you can use anytime of the day and thanks to their patented composition, their effect is immediately visible.

MORE
Brightening

Línia určená pre pleť, ktorá potrebuje rozjasniť, má nejednotný tón farby a sklon k hyperpigmentáciám. Starostlivosť Brightening je ideálna pre mdlú pleť so sklonom k vytváraniu pigmentových škvŕn, pretože produkty i ošetrenia viditeľne znižujú príznaky hyperpigmentácie. Pleť bude rozjasnená, prežiarená, so zjednoteným farebným tónom.

MORE
Clearing

Línia produktov a ošetrení vhodná pre pleť, ktorá potrebuje hĺbkovo prečistiť. Príčinou akné je zvýšená tvorba mazu a premnoženie baktérií, ktoré ho spôsobujú. Vďaka produktom a ošetreniam Clearing zabránite tvorbe akné, tvorba mazu sa reguluje a obnoví sa prirodzené pH pleti.

MORE
Antiaging

Starostlivosť určená pleti, na ktorej sa prejavujú prvé známky starnutia, mimické vrásky na čele a v okolí očí. Vekom a pôsobením vnútorných i vonkajších faktorov pleť stráca jas a lesk, mizne jej schopnosť odrážať svetlo, pohlcuje ho a vzniká tzv. tieňovanie pokožky. Časom sa vrásky prehlbujú, zvýrazňujú a stávajú sa trvalými.

MORE
Štúdia „Pleť ako dôkaz 2021“ potvrdila až 97,7 % spokojnosť s produktmi ENVY Terapy®.*
* Štúdia trvala 60 dní a zúčastnilo sa jej 44 žien a mužov. MORE ABOUT STUDY
90,9 %

účastníkov pozoruje na svojej pleti viditeľné výsledky už po 2 mesiacoch používania produktov ENVY Therapy®.

93,3 %

účastníkov tvrdí, že sa stav ich pleti po absolvovaní štúdie zlepšil.

90,5 %

účastníkov spozorovalo zlepšenie pleti, keď začali používať 3 krokové čistenie pleti systémom ENVY Therapy®.

91,9 %

účastníkov pozorovalo viditeľný a okamžitý efekt ampulkovej intenzívnej kúry.

3 levels of skin care

We know that good skin is a sign of systematic care, and this is our signature. That´s why we developed ENVY Therapy® - a 3-level system of comprehensive skin care. The three building blocks of this unique system are functional products for home use, cosmetic treatments and medical mesotherapy in our clinic. The essence of the whole system is the fact that all three levels must work together if we want perfect skin.
Skincare products for home use

For the home skin care it is represented by ENVY Therapy® skin care products that contain appropriate active ingredient.

MORE
Beauty Treatments

Within the beauty treatment recommended ideally once in 30-40 days skin is stimulated by the same active ingredient by the special electroporation and mainly by elimination of surface cells that inhibit skin from absorption of actives from face creams and serums.

MORE
Medical mesotherapy

The third, medical level is a targeted mesotherapy solution of the skin problem and it is recommended individually by dermatologist depending upon weight of the problem.

MORE
 • „Dôležité je, aby kozmetika našej pleti naozaj pomáhala. Urobili sme maximum preto, aby sa starostlivosť o pokožku dostala na vysokú úroveň.“

  MUDr. Zuzana Kožuchová,
  primárka dermatológie Kliniky ENVY®

  VIAC

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.