ENVY Therapy®Medicínské mezoterapie

Mezoterapie je mírně invazivní metoda, která pleť revitalizuje, rozjasňuje, sjednocuje barevný tón, hydratuje a hloubkově pročišťuje.

sú súčasťou 3 - úrovňového systému ošetrovania pleti ENVY Therapy®. Mezoterapia je mierne invazívna metóda, ktorá pleť revitalizuje, rozjasňuje, zjednocuje farebný tón, hydratuje a hĺbkovo prečisťuje. Pri mezoterapii sa pomocou jemných vpichov ihlou do spodných vrstiev pokožky aplikuje kokteil rôznych patentovaných látok, vitamínov a aminokyselín. Látky preniknú hlboko do pokožky a efekt je dlhotrvajúci a okamžitý.

Výber vhodného typu mezoterapie určí dermatológ na základe potreby Vášho typu pleti. Mezoterapiu odporúčame zaradiť do starostlivosti o pleť aspoň 2-krát ročne, využívať ju ako prevenciu, liečbu akútneho problému /štyri opakovania raz týždenne/, napr. na vysušenú pleť vystavenú slnečnému žiareniu, alebo na rýchle, hĺbkové ozdravenie pleti.

Špeciálny komplex vitamínov pre starnúca pleť strácajúcu pevnosť a so sklonom k vytváraniu vrások.

Personalizovaná mezoterapia pre ľudí s pokožkou trpiacou pigmentáciami, fľakmi, nejednotnou farbou a pleťou bez jasu. Tento roztok ENVY Therapy obsahuje jednak depigemntačné látky (napr. arbutin), látky rozjasňujuce a zjednocujúce farebný odtieň pleti a jednak látky obmedzujúce tvorbu melanínu a tým preventívne pôsobí na vznik nových pigmnetácií

Medicínske personalizované ošetrenie na dehydrovanú a suchú pokožku Cielené mezoterapeutické riešenie problému pleti na medicínskej urovni. Odporúča ju individuálne dermatológ podľa závažnosti problému.

na problémy s nečistou a pórovitou pleťou so sklonom k akné Cielené mezoterapeutické riešenie problému pleti na medicínskej urovni. Odporúča ju individuálne dermatológ podľa závažnosti problému.

Produkty na
domácu starostlivosť

Prvá úroveň systému ENVY Therapy®

e-shop

Kosmetické
ošetření

Druhá úroveň intenzity systému ENVY Therapy®. Spojení nejmodernějších kosmetických přístrojů s okamžitým a hloubkovým efektem.

more

Medicínské
mezoterapie

Třetí a najintezívnejšia úroveň systému ENVY Therapy®. Mírně invazivní metoda, pomocí které se účinné látky dostanou hluboko do pokožky.

more