ENVY Therapy®Kosmetické ošetření

Druhý stupeň systému ENVY Therapy®. Účinné ošetření s aplikací aktivní látky speciální elektroporací a zejména odstranění nežádoucích povrchových buněk.

Pri profesionálnych kozmetických ošetreniach spájame použitie najmodernejších prístrojov s okamžitým efektom, aplikáciu produktov s účinnými patentovanými látkami a relaxačné metódy. Hĺbkový efekt, ktorý vďaka prístrojom dosiahneme dopĺňame kvalitnou masážou tváre, krku a dekoltu. Pleť bude rozžiarená, vyčistená, hydratovaná a Vy oddýchnutá.

Liftingové ošetrenie zrelej pleti

Pleť starne rovnako ako vy, prvé mimické vrásky na čele a v okolí očí sa objavujú už v tridsiatke. Ak máte suchšiu pokožku, vrásky môžu prísť aj skôr. Pleť vekom stráca jas a lesk, mizne jej schopnosť odrážať svetlo, pohlcuje ho a vzniká tzv. tieňovanie pokožky. Časom sa vrásky prehlbujú, zvýrazňujú a stávajú sa trvalými. Pri ošetrení Antiaging spájame použitie najmodernejších prístrojov s okamžitým efektom, aplikáciu produktov s účinnými patentovanými látkami a relaxačné metódy. Má úžasný liftingový efekt. Je vhodné najmä pre zrelú pleť, ktorej problémom je okrem vrások už aj ochabnutosť kontúr. 

Na výber sú 2 typy ošetrenia:

- 70 minútové
- 90 minútové zahŕňajúce aj 20 minútové pôsobenie rádiofrekvencie

Ingredients

Glycoderm™, JuvenEye CLR™, Kyselina hyalurónová, Lipactive Inca Inchi®, Matrixyl® 3000, Morský kolagén, Syn - Coll®, Vitamín A (retinol), Vitamín E (tokoferol), antioxidanty, prekurzory kolagénu, aminokyseliny

Rozjasňujúce a depigmentačné ošetrenie pleti tváre, krku a dekoltu

Pôsobí antioxidačne a rozjasňujúco a je určené pre pleť, ktorá potrebuje rozjasniť, má nejednotný tón farby a sklon k hyperpigmentáciám. Zabezpečí hĺbkovú regeneráciu pleti a naštartuje proces samo obnovy pomocou vysokej koncentrácie vitamínu C a kyseline glykolovej. Vy budete oddýchnutá a vaša pleť prežiarená, hydratovaná, pružnejšia, hladšia a vyživená so zjednoteným farebným tónom. Profesionálne kozmetické ošetrenie Brightenning posúva hranice klasickej kozmetiky oveľa ďalej. Používame pri ňom najmodernejšie prístroje a počas masáže si dokonale oddýchne nielen vaša pleť, ale aj vy.

Dĺžka ošetrenia: 70 minút

Ingredients

Bright Oléoactif®, Glycoderm™, JuvenEye CLR™, Lipactive Inca Inchi®, Matrixyl® 3000, Pinolumin®, Syn - Coll®, Vitamín C (Et-Vc)™, Bright Oléoactif®, Vitamín C, kyselina glykolová, provitamíny skupiny B, antioxidanty, Lipactive INCA INCHI®,  Pinolumin®,  Matrixyl®, Syn-coll®, Juven-eye®, Glycoderm®

Hĺbkovo hydratačné dermaošetrenie proti prvým prejavom únavy a dehydratácie pleti

Je odborné a vysoko účinné ošetrenie pleti určené na pleť so sklonom k presúšaniu či predčasnému stárnutiu, ktorá bojuje proti prvým známkam starnutia. Vypína jemné vrásky a navracia strata jasu pleti. Využíva výnimočné vlastnosti vitamínov a kyseliny hyalurónovej, ktoré podporujú prirodzenú bunkovú výmenu a obnovu štruktúry pleti. Pomocou nanotechnológie pôsobí hlboko v tkanivách, stimuluje obnovu buniek, hĺbkovo hydratuje a spomaľuje proces starnutia.

Na výber sú 2 typy ošetrenia:

- 70 minútové
- 90 minútové rozšírené o aplikáciu OXYGENEO

Ingredients

Glycoderm™, JuvenEye CLR™, Kyselina hyalurónová, Lipactive Inca Inchi®, Matrixyl® 3000, Panthenol (Pantenol), Pinolumin®, Syn - Coll®, Vitamín E (tokoferol), olej Vitis Vinifera Seed oil

Čistiace kozmetické ošetrenie tváre, krku a dekoltu.

Príčinou akné je zvýšená tvorba mazu a premnoženie baktérií, ktoré ho spôsobujú. V dospelosti sa k spúšťačom ochorenia pridávajú aj hormonálne zmeny, nadmerný stres (vedie k zvýšenej tvorbe mužských pohlavných hormónov, ktoré stimulujú tvorbu mazu), fajčenie a rôzne problémy s trávením. Profesionálne kozmetické ošetrenie pre pleť, ktorá potrebuje hĺbkovo prečistiť je súčasťou unikátneho systému. Zaručuje použitie efektívnych prístrojov s okamžitým efektom, aplikáciu produktov s účinnými patentovanými látkami a relaxačné metódy. Významne reguluje tvorbu mazu a minimalizuje upchávanie pórov. Vaša pleť bude dôkladne vyčistená, aktívne látky kozmetička aplikuje pomocou špeciálnej elektroporácie a odstráni povrchové bunky, ktoré pleti zabraňujú prijímať účinné látky z krémov a zo sér. Navyše sa obnoví prirodzené PH pleti.  

Na výber sú 2 typy ošetrenia:   

70 minútové
90 minútové, ktoré zahŕňa fotorejuvenizáciu (IPL anti acne) 

Ingredients

DIAM Oléoactif® BIO, Olej z hroznových jadierok, Tea Tree olej, Vitamín C (Et-Vc)™, Cutipure CLR™, kyselina azealová, konopný olej, vulkanický íl zinok

Produkty na
domácu starostlivosť

Prvá úroveň systému ENVY Therapy®

e-shop

Kosmetické
ošetření

Druhá úroveň intenzity systému ENVY Therapy®. Spojení nejmodernějších kosmetických přístrojů s okamžitým a hloubkovým efektem.

more

Medicínské
mezoterapie

Třetí a najintezívnejšia úroveň systému ENVY Therapy®. Mírně invazivní metoda, pomocí které se účinné látky dostanou hluboko do pokožky.

more