3 úrovne
starostlivosti

Ideálnym riešením pre pleť je harmónia troch úrovní starostlivosti nastavená individuálne podľa typu a stavu pleti. Na domácej úrovni ide o používanie kozmetiky ENVY Therapy® s obsahom príslušnej aktívnej látky. Na kozmetickom ošetrení, ideálne raz za 30 – 40 dní, ide o aplikáciu tej istej aktívnej látky špeciálnou elektroporáciou a najmä o odstránenie povrchových buniek zabraňujúcich pleti prijímať účinné látky z krémov a zo sér. Tretia, medicínska úroveň je cieleným mezoterapeutickým riešením problému pleti, odporúča ju individuálne dermatológ podľa závažnosti problému.

ENVY Therapy®Domácí péče

Kosmetické produkty vyvinuté na jedinečném propojení patentovaných účinných látek s vědecky potvrzenou účinností a organických surovin v nejčistší formě.
Products

ENVY Therapy®Kosmetické ošetření

Druhý stupeň systému ENVY Therapy®. Účinné ošetření s aplikací aktivní látky speciální elektroporací a zejména odstranění nežádoucích povrchových buněk.
more about product line Kosmetické ošetření

ENVY Therapy®Medicínské mezoterapie

Mezoterapie je mírně invazivní metoda, která pleť revitalizuje, rozjasňuje, sjednocuje barevný tón, hydratuje a hloubkově pročišťuje.
more about product line Medicínské mezoterapie